menu

Obchodní zastoupení německého výrobce dávkovací a dezinfekční techniky Jesco pro český a slovenský trh.

Jesco, dávkovacia a dezinfekčná technika

Dávkovacia technika
Príslušenstvo k dávkovacej technike
Meracia regulačná technika
Dezinfekcia
Prehľad produktov stav r.2009

Lutz-JESCO GmbH

dlhoročný a tradičný nemecký výrobca dávkovacie a dezinfekčnej techniky

JescoVýrobky Jesco sú etablované na európskom trhu a patrí dlhodobo k tomu najlepšiemu, čo je v danom odbore ponúkané. Veľkou prednosťou je rozsah a previazanosť ponúkaného sortimentu. Jesco vie ponúknuť dávkovaciu techniku ​​pre obrovský rozsah výkonov a aplikácií vr. možnosťou dátovej komunikácie a ovládania. K dávkovacie technike je potom v ponuke Jesco úplná škála príslušenstva na sacej a výtlačnej strane pre všetky typy zapojenia. K dávkovacie technike potom Jesco ponúka širokú ponuku meracej a regulačnej techniky, kde možno kontinuálne merať kvalitu upravovanej vody a s možnosťou podľa nameraných hodnôt potom riadiť dávkovaciu techniku. Samozrejmosťou je možna vizualizácia na PC. Ďalej je výrobcom Jesco ponúkaná široká rada generátorov chlórdioxidu, ktoré sú tiež schopné byť riadený od meracej techniky Jesco.

V rámci svojho portfólia má značka Jesco pod sebou pokrokovú techniku ​​plynnej chlorácie na báze bezpečného podtlakového riadenia. Sortiment plynné chlorácie pre výrobcov Jesco realizuje na našom trhu spoločnosť GHC Invest s.r.o. so sídlom v Prahe, www.ghcinvest.cz .

Výhodou komplexnej ponuky Jesco je úplná ponuka v danom odbore dávkovacej / dezinfekčnej / meracie technike, kedy v rámci riešeného procesu je všetko osadené kompatibilnou technikou Jesco, čo zvyšuje užívateľský komfort, komunikáciu, spoľahlivosť a servisné zabezpečenie.

Zašlite nám Vašu požiadavku !, radi Vám spracujeme riešenie od Jesco.